Loading...

بیش از 404 هزارتن محصولات کشاورزی از بندرنوشهر ترخیص شد

بیش از 404 هزارتن محصولات کشاورزی از بندرنوشهر ترخیص شد
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نوشهر گفت: 404 هزار و 589 تن انواع محصولات کشاورزی در 9 ماهه امسال با صدور مجوزهای قرنطینه ای از بندر نوشهر ترخیص شد.

به گزارش روابط عمومی کانون انجمن های صنایع غذایی ایران و به نقل از ایرنا ، محمدرضا رضوی زاده اظهار داشت: این محصولات کشاورزی از کشورهای روسیه و قزاقستان وارد کشور شد.
وی تصریح کرد: این مقدار محصولات وارداتی شامل جوی دامی بیش از 130 هزار تن، گندم دامی 4750 تن، گندم خوراکی بیش از 24 هزارتن، ذرت دامی 22 هزارتن و 97 هزار و 461 مترمکعب چوب بوده است که با میزان کل واردات سال گذشته در این زمینه برابری می کند.
رضوی زاده افزود: واحد قرنطینه نباتی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نوشهر مستقر در بندر این شهرستان، در این مدت نیز محصولات گواهی بهداشتی کیوی، کلم، پیازخوراکی، سیب زمینی، انگور، نارنگی، پرتقال، میوه خشک و بذر چمن برای صادرات از این پایانه را صادر کرده است.
مدیر جهادکشاورزی نوشهر خاطرنشان کرد: در این مدت 21 هزار و 726 اصله گل و گیاه زینتی نیز صادر شد که در مجموع بیش از 19 هزار تن محصولات کشاورزی به کشورهای روسیه، قزاقستان، ترکمنستان، ازبکستان، ارمنستان عراق و افغانستان صادر شد.
بنادر نوشهر، فریدونکنار و امیر آباد سه بندر مازندران در ساحل ۳۳۸ کیلومتری دریای خزر هستند.

نظرات
  ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - بهتر است درخواست خود را کتبا ایمیل بفرمایید.
  • - نام و نام خانوادگی یا نام شرکت به همراه شماره تماس برای ارتباط درج بفرمایید.
  • - لطفا فارسی بنویسید.